x
Babylon Berlin 4 (5)

Babylon Berlin 4 (5)

serial kryminalny Niemcy 2022   dla dorosłych
Występują:Volker Bruch, Lars Eidinger, Fritzi Haberlandt, Hannah Herzsprung
W skrócie:Toni i Willi wpadają w kłopoty podczas dokonywania kradzieży. Charlotte i Gereon przeszukują akta. Odkrywają w nich liczne przypadki śmierci dzieci ze slumsów, które policja uznawała za wypadki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Berlin, 1930 r. Następuje krach giełdowy, na którym wzbogacili się nieliczni, jak przemysłowiec Alfred Nyssen. Także w Niemczech pojawia się widmo kryzysu. Na dodatek wyraźnie zmienia się klimat polityczny. Chaos, który ogarnął miasto, sprzyja wielu dziwnym postaciom. Jedną z nich jest amerykański gangster Abe Goldstein. Podczas jednak gdy on publicznie obnosi się ze swoim bogactwem, wiele osób gwałtownie ubożeje i zasila szeregi bezdomnych. Taki właśnie los spotkał Toni, o którą martwi się siostra, Charlotte (Liv Lisa Fries). Tymczasem Gereon Rath (Volker Bruch) prowadzi nowe śledztwo. Tropy jednoznacznie wskazują na środowisko bokserów, które ma politycznie powiązania z bojówkarzami z SA. Dochodzenie jest bardzo trudne, ponieważ wszystko wskazuje na to, że już niedługo naziści przejmą w kraju władzę.

W tym odcinku

Toni i Willi wpadają w kłopoty podczas dokonywania kradzieży. Dziewczynie udaje się uciec, ale Willi zostaje schwytany. Charlotte i Gereon przeszukują policyjne akta. Odkrywają w nich liczne przypadki śmierci dzieci ze slumsów, które policja uznawała za wypadki.

Występują (pokaż wszystkich)