Babski biznes (6/8)

Babski biznes (6/8)

program rozrywkowy Polska 2025   od 12 lat
W skrócie:W Piasecznie Marta Klepka poznaje Karolinę, właścicielkę gabinetu kosmetycznego Oaza Piękna. Kobieta boryka się ze spadkiem liczby klientek. Problemem są też warunki, w jakich świadczy swoje usługi.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
niedziela, 15 marca
za 12 dni
12:30 TVN Style
poniedziałek, 16 marca
za 13 dni
20:50 TVN Style

Opis

Dyrektorka generalna sieci hoteli oraz inicjatorka akcji "Być kobietą on tour", Marta Klepka, pomaga zawalczyć o przetrwanie na rynku właścicielkom niewielkich kobiecych firmy. Wspiera panie, których biznesy utknęły gdzieś pomiędzy pasją a szarą rzeczywistością domowych obowiązków. Prowadząca program doskonale zna kulisy prowadzenia dużych korporacji, jak również niewielkich marek. Dzieli się z uczestniczkami odcinków swoim doświadczeniem z zakresie księgowości i reklamy, ale także prowokuje do myślenia, uczy organizacji pracy i udowadnia, że błędy to część procesu rozwoju przedsiębiorstwa. Widzowie zobaczą, czy biznesowa rewolucja powiedzie się w przypadku m.in. rodzinnych Dekoracji Weselnych spod Łodzi, których szefowa jest równocześnie mamą i żoną, kawiarenki dla dzieci, w której nikt się nie bawi, czy świecącej pustkami agroturystyki. Gospodyni programu może liczyć na wsparcie ekspertów. Po miesiącu sprawdza, jak radzi sobie uczestniczka odcinka.

W Piasecznie Marta Klepka poznaje Karolinę, właścicielkę gabinetu kosmetycznego Oaza Piękna. Kobieta boryka się z problemami finansowymi i spadkiem liczby klientek. Problemem są też warunki, w jakich świadczy swoje usługi. Ponieważ dzieli lokal z fryzjerką i manicurzystką, jest ciasno i głośno. Mimo przeciwności losu wciąż stara się rozwijać. Uczestniczy w kolejnych szkoleniach branżowych, kupuje sprzęt i zaciąga leasingi. Marta Klepka nie ma jednak wątpliwości, że chaos organizacyjny i brak strategii nie sprzyjają stabilizacji w Oazie Piękna. Z pomocą ekspertów wyjaśnia właścicielce, jak zapanować nad finansami i świadomie kierować rozwojem firmy.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także