x

Babilon Berlin 4 (6)

(Babylon Berlin 4)

serial kryminalny Niemcy 2022
Występują:Volker Bruch, Lars Eidinger, Fritzi Haberlandt, Hannah Herzsprung
W skrócie:Charlotte rozmawia z Hansem Littenem i opowiada mu o tym, co wraz z Rathem odkryła w archiwum. Zauważa, że w aktach dotyczących spraw śmierci dzieci stale przewija się nazwisko sędziego Vossa.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Berlin, 1930 r. Następuje krach giełdowy, na którym wzbogacili się nieliczni, jak przemysłowiec Alfred Nyssen. Także w Niemczech pojawia się widmo kryzysu. Na dodatek wyraźnie zmienia się klimat polityczny. Chaos, który ogarnął miasto, sprzyja wielu dziwnym postaciom. Jedną z nich jest amerykański gangster Abe Goldstein. Podczas jednak gdy on publicznie obnosi się ze swoim bogactwem, wiele osób gwałtownie ubożeje i zasila szeregi bezdomnych. Taki właśnie los spotkał Toni, o którą martwi się siostra, Charlotte (Liv Lisa Fries). Tymczasem Gereon Rath (Volker Bruch) prowadzi nowe śledztwo. Tropy jednoznacznie wskazują na środowisko bokserów, które ma politycznie powiązania z bojówkarzami z SA. Dochodzenie jest bardzo trudne, ponieważ wszystko wskazuje na to, że już niedługo naziści przejmą w kraju władzę.

W tym odcinku

Gereon wraz z Moritzem wyrusza do zamku. Tymczasem Charlotte rozmawia z prawnikiem Hansem Littenem i opowiada mu o tym, co wraz z Rathem odkryła w policyjnym archiwum. Kobieta zauważa, że w aktach dotyczących spraw śmierci dzieci stale przewija się nazwisko sędziego Vossa. Litten opisuje go jako bezwzględnego człowieka.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także