Baba Jaga

4.8/10 5.1/10

(Don't Knock Twice)

HORROR Wielka Brytania 2016   od 16 lat
Występują:Lucy Boynton, Katee Sackhoff, Richard Mylan, Nick Moran
Reżyseria:Caradog W. James
W skrócie:Nastoletnia Chloe udaje się pod dom, w którym zgodnie z legendą mieszkała wiedźma. Z pomocą matki - narkomanki, która po latach usiłuje odzyskać zaufanie córki - mierzy się z nadprzyrodzoną mocą.
Wokół miejskich legend. Zbuntowana nastolatka, wychowana bez rodziców, zakłóca spokój czarownicy, a potem próbuje ukryć się w domu swojej matki. Kobieta będzie musiała ocalić córkę przed zemstą demona.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Opuszczona przez rodzinę Chloe (Lucy Boynton) dorastała w sierocińcu. Pewnego dnia nastolatkę niespodziewanie odwiedza matka. Dziewczyna postanawia wrócić do okolicy, w której się wychowała. Razem ze swoim przyjacielem udają się do pewnej tajemniczej posiadłości, z którą związane są mroczne opowieści. Według legendy dom zamieszkuje znany ze słowiańskiej mitologii demon. Dziewczyna postanawia zmierzyć się z mitem i otwiera drzwi, które na zawsze miały pozostać zamknięte. Tym samym rozpoczyna serię przerażających zdarzeń. By przeżyć, będzie musiała stoczyć walkę nie tylko w świecie rzeczywistym, lecz także w miejscu, z którego pochodzi wcielone zło. Angielski horror, opowiadający historię wychowanej w sierocińcu Chloe, w której życiu zaczynają się dziać dziwne rzeczy. W roli głównej ujrzymy znaną z kryminału "Morderstwo w Orient Expressie" Lucy Boynton.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)