x
Azja Express (3/13)

Azja Express (3/13)

reality show Polska 2016   od 12 lat
Występują:Pascal Brodnicki, Paweł Dobrzański, Izabella Miko, Leszek Stanek
W skrócie:Przemek Saleta i jego towarzysz musieli pożegnać się z programem. Pozostałe pary mają do wykonania zadanie związane z lokalnymi strojami. Następnie ruszają na miejsce gry o cenny amulet.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Uczestnicy programu wyruszą w podróż po Azji. Muszą pokonać wyznaczoną trasę w jak najkrótszym czasie. Są zdani wyłącznie na siebie, sami zdobywają pożywienie, znajdują nocleg czy transport. Na każdą z tych rzeczy mogą przeznaczyć jedynie dolara dziennie. W co drugim odcinku z programem pożegna się jedna para - ta, która dotarła najpóźniej na metę. Uczestnikami wyścigu zostaną gwiazdy. Towarzyszyć im będzie Agnieszka Woźniak-Starak.

Przemek Saleta i jego towarzysz pożegnali się z programem za złamanie obowiązujących zasad. Ten etap zakończy się zdobyciem cennego immunitetu. Pozostałe pary, w Pałacu Kwiecistych Hmongów, mają do wykonania zadanie związane z lokalnymi strojami. Następnie ruszają na miejsce gry o amulet, gdzie w zmaganiach wyjątkowo mogą uczestniczyć cztery duety. Niewinna z pozoru miejscowa zabawa skłania ich do rozważań o zasadach fair play. Wieczorem przybyszy z Polski ugoszczą wietnamscy górale. Podzielą się też z nimi posiłkiem. Tuż przed metą uczestnicy muszą wykonać ostatnią misję, posługując się enigmatyczną instrukcją. Zwycięzców czeka zasłużony odpoczynek.

Zobacz także