Azja (5)
(Asia: Crowded Continent)
serial dokumentalny 2024
| W skrócie: | Zwierzęta mieszkające w Azji wykształciły niesamowite sposoby wykorzystywania bliskiej obecności ludzi. Dotyczy to drapieżników, jak tygrysy wkraczające do miast i słoni zatrzymujących ruch uliczny. |
|---|
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| wtorek, 6 stycznia za 13 dni |
12:15 | BBC Earth |
Opis
Brytyjski biolog i pisarz David Attenborough podróżuje po Azji. Skupia swoją uwagę na przyrodzie i naturalnych cudach największego kontynentu Ziemi.
W tym odcinku
Zwierzęta mieszkające na najbardziej zaludnionym kontynencie świata - Azji, z czasem wykształciły niesamowite sposoby wykorzystywania bliskiej obecności ludzi. Dotyczy to drapieżników, jak tygrysy wkraczające do miast po łatwą zdobycz, a także słoni zatrzymujących ruch uliczny, by domagać się jedzenia od kierowców.
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
David Attenborough
gospodarz
Zobacz także
- Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Azja - cykl reportaży - wtorek, 30 grudnia 18:20 i 1 późniejsza emisja
- Azja (1) - serial dokumentalny - poniedziałek, 5 stycznia 12:15
- Azja (2) - serial dokumentalny - poniedziałek, 5 stycznia 13:20
- Azja (3) - serial dokumentalny - poniedziałek, 5 stycznia 14:25
- Azja (4) - serial dokumentalny - poniedziałek, 5 stycznia 15:30
- Azja (6) - serial dokumentalny - wtorek, 6 stycznia 13:20
- Azja (7) - serial dokumentalny - wtorek, 6 stycznia 14:20