Autostrada przez piekło (5)

Autostrada przez piekło (5)

(Highway Thru Hell: Sometimes the Patient Dies)

serial dokumentalny Kanada 2013   od 12 lat
W skrócie:Przyczepa pełna drogich lekarstw zatapia się na trwałe w bryle lodu. Bruce uświadamia sobie, że już przeżył połowę życia.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Emocjonująca opowieść o Jamiem Davisie i zespole pracowników pomocy drogowej, obsługującym jedną z najniebezpieczniejszych tras świata - Coquihallę. To odcinek liczącej 542 km autostrady nr 5 w Kolumbii Brytyjskiej, zapewniającej najkrótsze połączenie między Vancouver a Edmonton. Kierowcy podróżujący tą drogą muszą liczyć się z nieprzewidywalną pogodą i trudami jazdy przez góry. Nierzadko dochodzi tu do niebezpiecznych sytuacji i groźnych wypadków. Kiedy tak się dzieje, do akcji wyruszają służby ratownicze i ekipa Jamiego Davisa. Jej zadaniem jest holowanie wraków, tak by trasa pozostawała przejezdna.

W tym odcinku

Firma Jamiego Davisa otrzymuje wezwanie do pomocy w wyciągnięciu przyczepy z drogimi farmaceutykami, która wbiła się w lodowy blok. Na pomoc drogową oczekuje też kierowca ciężarówki załadowanej mrożonymi kurczakami. Rozbił on samochód o drzewa. Jamie martwi się o 65-letniego Bruce'a. Obawia się, że jest on za stary do tak wymagającej pracy. Rob niezbyt długo cieszy się swoim awansem. Wkrótce policja odbiera mu prawo jazdy za przekroczenie prędkości.

Zobacz także