Autostrada przez piekło (2)

Autostrada przez piekło (2)

(Highway Thru Hell 6: Unfinished Business)

serial dokumentalny USA 2017   od 12 lat
W skrócie:Ekstremalna pogoda na autostradzie British Columbia Highway 5 na Wybrzeżu Północno-Zachodnim w Kanadzie to niemal codzienność. Ekipy pomocy drogowej nie narzekają tu brak pracy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Szósta odsłona show ukazującego trudną pracę kierowców pomocy drogowej, odpowiedzialnych za przejezdność najniebezpieczniejszych kanadyjskich autostrad. W tym sezonie zima jest wyjątkowo ciężka i bohaterowie programu stawiają czoło rekordowym opadom śniegu, przenikliwym wiatrom i mrozom. Jednak Jamie Davies musi poradzić sobie nie tylko z ekstremalną pogodą, lecz także z kryzysem. Tnie koszty i robi wszystko, by jego firma przetrwała. Liczy na tym na pomoc Colina McLeana, który wrócił do pracy. Ze srogą zimą zmagają się też Quiring Towing, Aggressive Towing i Mission Towing - należące do najdłużej działających rodzinnych firm w tej branży w Kolumbii Brytyjskiej.

W tym odcinku

Davis pomaga Colinowi McLeanowi odholować duży wrak, który blokował drogę. Brandon Kodallas, pasierb Jamiego, doświadczył kilku niebezpiecznych sytuacji na autostradzie i w związku z tym ostatnio zajmował się głównie pracą biurową. Teraz nadszedł dla niego czas skonfrontowania się ze swoimi lękami. Przekonamy się, czy jest gotowy, aby wrócić na drogę. Al Quiring zajmuje się przewróconą ciężarówką wyładowaną skałami wulkanicznymi.

Zobacz także