Autostopowicz

6.1/10 5.6/10

(The Hitcher)

THRILLER USA 2007   od 16 lat
Występują:Sean Bean, Sophia Bush, Zachary Knighton, Neal McDonough
Reżyseria:Dave Meyers
W skrócie:Jim i Grace zabierają ze sobą przygodnego turystę. Kiedy mężczyzna grozi im nożem, Jim wyrzuca go z samochodu. Następnego dnia młodzi zauważają go w innym aucie. Próbują ostrzec kierowcę.
Remake ponurego przeboju sprzed 20 lat: groźny psychopata poluje na pustyni na kierowców, którzy zdecydują się wpuścić go do swoich samochodów. Plus Sean Bean zamiast Rutgera Hauera.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Student Jim Halsey (Zachary Knighton) i jego dziewczyna Grace Andrews (Sophia Bush) wybierają się na ferie wiosenne nad jezioro Havasu. Deszczową nocą przemierzają pustkowia Nowego Meksyku. Jim w ostatniej chwili spostrzega stojącego na środku drogi autostopowicza. Ma wyrzuty sumienia, że omal nie uderzył w nieznajomego. Decyduje się więc go podwieźć. Mężczyzna przedstawia się jako John Ryder (Sean Bean). Wkrótce okazuje się, że jest on niebezpieczny. Zaczyna grozić parze nożem. Halseyowi udaje się go wyrzucić z samochodu. Następnego ranka młodzi ludzie zauważają Johna w innym aucie. Kiedy próbują ostrzec kierowcę, mają wypadek. Ich samochód nie nadaje się do dalszej jazdy, Jim i Grace idą więc pieszo. Wkrótce odkrywają, że Ryder zamordował rodzinę, która zabrała go do swojego auta. Im również grozi śmiertelne niebezpieczeństwo... Remake klasycznego dreszczowca z 1986 roku.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)