Automaniak (7)

Automaniak (7)

magazyn motoryzacyjny Polska 2016   od 12 lat
W skrócie:Prowadzący wybiorą się na tor Silesia Ring w Kamieniu Śląskim lekkimi, zwinnymi, szybkimi samochodami. Na tym obiekcie sprawdzą możliwości hot hatchy. Jarek Maznas poprowadzi seata ibizę cupra.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Patryk Mikiciuk, Jarosław Maznas i Rafał Jemielita wraz z towarzyszącym im w studiu Marcinem Prokopem obejrzą auta centymetr po centymetrze, zmierzą, zważą, przeciągną przez asfalt, błoto, śnieg i wodę. Pokażą, kiedy katalog reklamowy nagina rzeczywistość, a kiedy z auta można wycisnąć więcej, niż zakładał producent. W kolejnej serii eksperci sprawdzą m.in., czy współczesne małe, miejskie auta mają szansę stać się legendami oraz ile luksusu jest faktycznie w sedanach segmentu premium. Oczywiście nie zabraknie też sportowych emocji.

Prowadzący wybiorą się na nowiutki tor Silesia Ring w Kamieniu Śląskim lekkimi, zwinnymi, szybkimi samochodami. Na tym obiekcie sprawdzą możliwości hot hatchy. Jarek Maznas poprowadzi seata ibizę cupra, Patryk Mikiciuk - peugeota 208 GTI, a Rafał Jemielita - renault clio RS. Przetestują ich elastyczność i skuteczność hamowania. Sprawdzą je również w czasówce oraz bezpośrednim wyścigu.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także