Automaniak (6/7)

Automaniak (6/7)

magazyn motoryzacyjny Polska 2016   od 12 lat
W skrócie:Jarek Maznas przetestuje volvo XC90 T8, Patryk Mikiciuk lexusa RX 450, a Rafał Jemielita audi Q7 3.0 TFSI quattro. Prowadzący zabiorą te trzy auta do Mikołajek oraz na lotnisko w Grądach.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Patryk Mikiciuk, Jarosław Maznas i Rafał Jemielita wraz z towarzyszącym im w studiu Marcinem Prokopem obejrzą auta centymetr po centymetrze, zmierzą, zważą, przeciągną przez asfalt, błoto, śnieg i wodę. Pokażą, kiedy katalog reklamowy nagina rzeczywistość, a kiedy z auta można wycisnąć więcej, niż zakładał producent. W kolejnej serii eksperci sprawdzą m.in., czy współczesne małe, miejskie auta mają szansę stać się legendami oraz ile luksusu jest faktycznie w sedanach segmentu premium. Oczywiście nie zabraknie też sportowych emocji.

Jarek Maznas przetestuje volvo XC90 T8, Patryk Mikiciuk lexusa RX 450, a Rafał Jemielita audi Q7 3.0 TFSI quattro. Prowadzący zabiorą te trzy auta do Mikołajek oraz na lotnisko w Grądach, gdzie przy udziale zegarmistrza wymieniającego baterię w zegarku podczas jazdy po wyboistej drodze sprawdzą komfort zawieszenia, będą obserwować przyczepność w ciasnych zakrętach, przeprowadzą próby hamowania, rozegrają wyścig i nie zapomną o teście właściwości terenowych.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także