Automaniak (5/8)

Automaniak (5/8)

magazyn motoryzacyjny Polska 2016   od 12 lat
W skrócie:Sprawdzimy Nissana Qashqaiu, Hyundaia Tucsona i Jeepa Renegade podczas wyścigu pod górkę z obciążeniem, rywalizacji na krętej błotnistej drodze czy szybkich przejazdów po szutrowym odcinku.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
sobota, 22 lutego
jutro
3:35 TVN Turbo

Opis

Patryk Mikiciuk, Jarosław Maznas i Rafał Jemielita wraz z towarzyszącym im w studiu Marcinem Prokopem obejrzą auta centymetr po centymetrze, zmierzą, zważą, przeciągną przez asfalt, błoto, śnieg i wodę. Pokażą, kiedy katalog reklamowy nagina rzeczywistość, a kiedy z auta można wycisnąć więcej, niż zakładał producent. W kolejnej serii eksperci sprawdzą m.in., czy współczesne małe, miejskie auta mają szansę stać się legendami oraz ile luksusu jest faktycznie w sedanach segmentu premium. Oczywiście nie zabraknie też sportowych emocji. Widzowie zobaczą m.in. forda focusa RS, audi RS3 czy mercedesa C63 AMG.

Sprawdzimy Nissana Qashqaiu, Hyundaia Tucsona i Jeepa Renegade podczas wyścigu pod górkę z obciążeniem, rywalizacji na krętej błotnistej drodze, szybkich przejazdów po szutrowym odcinku oraz kręcąc bączki na piachu.

Zobacz także