Automaniak (3/8)

Automaniak (3/8)

magazyn motoryzacyjny Polska 2016   od 12 lat
W skrócie:Dziennikarze sprawdzą, jak sprawują się kombi z napędem na cztery koła. Patryk przetestuje Subaru Levorg. Za kierownicą Volvo V60 Cross Country usiądzie Rafała, a Skodę Octavię Scout poprowadzi Jarek.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Patryk Mikiciuk, Jarosław Maznas i Rafał Jemielita wraz z towarzyszącym im w studiu Marcinem Prokopem obejrzą auta centymetr po centymetrze, zmierzą, zważą, przeciągną przez asfalt, błoto, śnieg i wodę. Pokażą, kiedy katalog reklamowy nagina rzeczywistość, a kiedy z auta można wycisnąć więcej, niż zakładał producent. W kolejnej serii eksperci sprawdzą m.in., czy współczesne małe, miejskie auta mają szansę stać się legendami oraz ile luksusu jest faktycznie w sedanach segmentu premium. Oczywiście nie zabraknie też sportowych emocji. Widzowie zobaczą m.in. forda focusa RS, audi RS3 czy mercedesa C63 AMG.

Dziennikarze TVN Turbo sprawdzą, jak sprawują się podwyższone kombi z segmentu C z napędem na cztery koła. Patryk przetestuje Subaru Levorg, za kierownicą Volvo V60 Cross Country usiądzie Rafała, a Skodę Octavię Scout poprowadzi Jarek. Auta zostaną poddane testowi "łosia", przejadą po błotnistych drogach wokół jeziora Tyrkło i na koniec poddane zostaną ostatniej próbie na torze WRC w Mikołajkach.

Zobacz także