Automaniak (2/8)

Automaniak (2/8)

magazyn motoryzacyjny Polska 2016   od 12 lat
W skrócie:Twórcy testują crossovery. Sprawdzą, czy opinia najbardziej uniwersalnych aut jest prawdą. Jarek usiądzie za kierownicą Mazdy CX-3, Rafał sprawdzi Hondę HR-V, a Patryk przetestuje Fiata 500X.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 13 kwietnia
za 3 dni
3:00 TVN Turbo
sobota, 18 kwietnia
za 8 dni
4:20 TVN Turbo

Opis

Patryk Mikiciuk, Jarosław Maznas i Rafał Jemielita wraz z towarzyszącym im w studiu Marcinem Prokopem obejrzą auta centymetr po centymetrze, zmierzą, zważą, przeciągną przez asfalt, błoto, śnieg i wodę. Pokażą, kiedy katalog reklamowy nagina rzeczywistość, a kiedy z auta można wycisnąć więcej, niż zakładał producent. W kolejnej serii eksperci sprawdzą m.in., czy współczesne małe, miejskie auta mają szansę stać się legendami oraz ile luksusu jest faktycznie w sedanach segmentu premium. Oczywiście nie zabraknie też sportowych emocji. Widzowie zobaczą m.in. forda focusa RS, audi RS3 czy mercedesa C63 AMG.

Tym razem autorzy programu testują crossovery. Sprawdzą, czy opinia o nich, jako o samochodach najbardziej uniwersalnych jest prawdą. Patryk przetestuje Fiata 500X, Jarek usiądzie za kierownicą Mazdy CX-3, a Rafał sprawdzi jak spisuje się auto debiutant na tym w tym segmencie rynku - Honda HR-V.

Zobacz także