Automaniak (2/7)

Automaniak (2/7)

magazyn motoryzacyjny Polska 2016   od 12 lat
W skrócie:Czy pick-upy to nadal maszyny do pracy? A może połączenie walorów użytkowych z komfortem i luksusem znanym z SUV- ów czyni z nich auta niemal idealne? Widzowie będą mieli okazję się o tym przekonać.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Patryk Mikiciuk, Jarosław Maznas i Rafał Jemielita wraz z towarzyszącym im w studiu Marcinem Prokopem obejrzą auta centymetr po centymetrze, zmierzą, zważą, przeciągną przez asfalt, błoto, śnieg i wodę. Pokażą, kiedy katalog reklamowy nagina rzeczywistość, a kiedy z auta można wycisnąć więcej, niż zakładał producent. W kolejnej serii eksperci sprawdzą m.in., czy współczesne małe, miejskie auta mają szansę stać się legendami oraz ile luksusu jest faktycznie w sedanach segmentu premium. Oczywiście nie zabraknie też sportowych emocji.

Czy współczesne pick-upy to nadal maszyny do ciężkiej pracy? A może połączenie walorów użytkowych z komfortem i luksusem znanym z SUV-ów czyni z nich auta niemal idealne? Widzowie będą mieli okazję sie o tym przekonać, testując nissana navarę (Patryk Mikiciuk), forda rangera (Rafał Jemielita) i SsangYonga Actyon Sports (Jarek Maznas). Twórcy serii sprawdzą, czy za pomocą tych samochodów uda się przeciągnąć 40-tonowy tramwaj, wożąc bele siana na Mazurach porównamy ładowność i zawieszenie, a na koniec wyruszą w pogoń za balonem pilotowanym przez legendę polskiego baloniarstwa, Jerzego Czerniawskiego.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także