Auto-twórcy: O jednego mniej

Auto-twórcy: O jednego mniej

(House of Cars: A Dog Flees)

reality show USA 2017   b.o.
W skrócie:W warsztacie zjawia się Chris z Missuri, który razem z przyjacielem postanawia odbudować chevroleta C-10 z 1970 roku. Nieoczekiwanie znajomy Chrisa znika. Mężczyzna i Nate muszą dokończyć odbudowę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Nate Boyer, fanatyk samochodów i właściciel prestiżowego warsztatu Cultured Customs, postanawia zrewolucjonizować motoryzacyjny rynek. Mężczyzna podejmuje się jednego z najryzykowniejszych przedsięwzięć w swojej karierze. Otwarty przez niego Doghouse, to warsztat, w którym swoje umiejętności mogą sprawdzić dosłownie wszyscy, od hobbystów po profesjonalnych mechaników. Boyer i jego zespół przez cały czas pracują razem z ambitnymi konstruktorami aut, którzy dostarczają do warsztatu stare samochody, aby je odnowić i, tchnąć w nie nowe życie. W tym innowacyjnym projekcie z zysków ze sprzedaży Nate udostępnia swój garaż i dzieli się ekspertyzą oraz swoim doświadczeniem. W tym sezonie widzowie będą mieli okazję zobaczyć m.in.: jeepa honcho z 1980 roku, chevroleta nomada z 1956 roku oraz plymoutha belvedera z 1967 roku.

W warsztacie Doghouse zjawia się Chris z Missuri, który razem z przyjacielem postanawiają odbudować chevroleta C-10 z 1970 roku. Nieoczekiwanie, kolega Chrisa znika. Mężczyzna i Nate muszą dokończyć odbudowę sami.