Australijscy poszukiwacze złota 2 (8)

Australijscy poszukiwacze złota 2 (8)

(Aussie Gold Hunters 2)

serial dokumentalny Australia 2017
W skrócie:Kellie Carter i Henri zmierzają na północ od opuszczonego miasta Kookynie. W tej lokalizacji nie mogą liczyć na szybką pomoc. Zbliżają się do osiągnięcia celu finansowego, ale ich zapasy topnieją.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
sobota, 15 sierpnia
za 3 dni
13:15 Polsat Viasat Explore
niedziela, 16 sierpnia
za 4 dni
15:50 Polsat Viasat Explore
sobota, 22 sierpnia
za 10 dni
1:45 Polsat Viasat Explore

Opis

Druga seria show, który podbił serce telewidzów kilkudziesięciu krajów na całym świecie. Program ukazuje wysiłek kilku zespołów poszukiwaczy złota z antypodów. Przed kamerami występują trzy drużyny znane z pierwszego sezonu oraz nowi uczestnicy: małżonkowie Ted i Lecky Mahoneyowie oraz samotny wilk Rick Fishers. Zrezygnował on z życia i kariery w Adelajdzie po tym, jak znalazł samorodek, po raz pierwszy trzymając w ręku wykrywacz metalu. Bohaterowie programu stawiają czoło różnym wyzwaniom, jakie wiążą się z prowadzeniem poszukiwań w dzikich rejonach południowo-zachodniej Australii. Widzowie mają okazję podziwiać piękno tamtejszych krajobrazów oraz siłę mieszkańców tej rubieży.

W tym odcinku

Kellie Carter i Henri Chassaing zmierzają na tereny położone na północ od opuszczonego miasta Kookynie. W tej odległej lokalizacji nie mogą liczyć na szybką pomoc czy zaopatrzenie. Zbliżają się do osiągnięcia założonego celu finansowego, ale ich zapasy szybko topnieją. W końcu poszukiwacze zmuszeni są wezwać pomoc. Ted i Lecky Mahoneyowie odkrywają części starej maszyny górniczej. Historyczne znalezisko może się okazać również zyskowne, jeśli parze uda się natrafić na pozostałości złoża. Tymczasem Christine i Greg Clarkowie muszą oddać koparkę do naprawy. Są bardzo zniecierpliwieni, bo potrzebują całego sprzętu, by uratować sezon.

Zobacz także