Atlantyda (1)

(Atlantis: The Earth Bull)

serial przygodowy Wielka Brytania 2013   od 7 lat
Występują:Jack Donnelly, Mark Addy, Robert Emms, Jemima Rooper
Reżyseria:Justin Molotnikov
W skrócie:Jason wyrusza na poszukiwanie swojego ojca. Jego łódź zostaje uszkodzona przez sztorm, a fale wyrzucają chłopaka na brzeg nieznanego lądu. Niebawem przekonuje się, że trafił do Atlantydy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
sobota, 5 grudnia
za 10 dni
8:00 BBC First

Opis

Jason (Jack Donnelly) postanawia poznać prawdę na temat swojego zaginionego ojca. W tym celu wyrusza w daleką podróż, w trakcie której trafia do mitologicznej Atlantydy. Okazuje się jednak, że nawet w świecie z baśni i legend nie brak zdrad, intryg i oszustw. Jason będzie musiał stanąć do walki z Herkulesem, Minotaurem oraz innymi postaciami znanymi z mitów.

W tym odcinku

Jason wyrusza na poszukiwanie swojego ojca. Jego łódź zostaje uszkodzona przez sztorm, a fale wyrzucają nieprzytomnego chłopaka na brzeg tajemniczego, nieznanego lądu. Niebawem Jason przekonuje się, że trafił do świata mitycznych stworzeń, wróżbiarstwa, wyroczni i wielkich pałaców wybudowanych przez olbrzymów - zaginionej Atlantydy. Niestety nowo przybyły wybrał niewłaściwy czas na wizytę w legendarnej krainie. Okazuje się bowiem, że niebawem ma się tam odbyć mroczny rytuał, w którym Jason będzie zmuszony wziąć udział.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także