Atak rekina: Niebezpieczny wypoczynek (9)

(When Sharks Attack 5: Fear On Fire Island)

serial dokumentalny USA 2018   od 12 lat
W skrócie:Latem 2018 roku u wybrzeży Fire Island dochodzi do dwóch ataków rekinów na dzieci. Ostatni taki wypadek w stanie Nowy Jork zdarzył się 60 lat wcześniej. Specjaliści szukają przyczyn tragedii.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Rekiny to budzące postrach wodne drapieżniki. Od gęsto zamieszkiwanych wybrzeży Stanów Zjednoczonych po egzotyczne plaże całego świata ich niespodziewane ataki zmieniają wymarzone wakacje w koszmar. Do napaści na ludzi dochodzi nagle, i to w miejscach, gdzie najmniej można by się ich spodziewać. Żadnej z ofiar nie przeszło przez myśl, że w turkusowej wodzie może czaić się najbardziej zabójcza ryba świata. Najczęściej popłoch wzbudza gwałtowna inwazja całej grupy tych drapieżników, a nie samotny atak pojedynczego osobnika. Tajemnicze przypadki wstrząsają lokalnymi społecznościami i dziwią naukowców. Twórcy serii "Atak rekina" dowodzą, że w niektórych zbiornikach wodnych nigdy nie można poczuć się zbyt pewnie. Postanawiają zbadać te zaskakujące i tragiczne wydarzenia, aby dociec, co kieruje tymi siejącymi postrach zwierzętami.

W tym odcinku

Latem 2018 roku u wybrzeży Fire Island dochodzi do dwóch ataków rekinów na dzieci. Ostatni taki wypadek w stanie Nowy Jork zdarzył się 60 lat wcześniej. Specjaliści szukają przyczyn tych ostatnich wydarzeń.

Zobacz także