Atak rekina 4: Napaści na surferów (3)

(When Sharks Attack 4: Surfers Under Siege)

serial dokumentalny USA 2018   od 12 lat
W skrócie:W 2006 r. w Oregonie w ciągu trzech miesięcy dochodzi do trzech ataków rekinów. Okoliczni mieszkańcy są zaniepokojeni wzrostem agresji tych drapieżnych ryb. Badacze stawiają różne hipotezy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Gorący piasek, turkusowa woda, znakomita pogoda czy doskonałe warunki surfingowe - chyba nie można wyobrazić sobie lepszego miejsca na urlop. Okazuje się jednak, że w wodach otaczających popularne wakacyjne kurorty czai się niebezpieczeństwo. Twórcy dokumentu przedstawiają dramatyczne historie ataków rekinów. Wydarzenia te wywołały powszechną panikę wśród mieszkańców nadmorskich miejscowości oraz odwiedzających je turystów. Widzowie odbędą przerażającą podróż po Ameryce, Afryce i Australii.

W tym odcinku

W 2006 roku na wybrzeżu Oregonu w ciągu zaledwie trzech miesięcy dochodzi do trzech ataków rekinów na surferów. Zarówno miłośnicy tego sportu, jak i okoliczni mieszkańcy są zaniepokojeni niespotykanym wzrostem agresji tych drapieżnych ryb. Twórcy serii towarzyszą naukowcom, którzy szukają odpowiedzi na pytanie, jaki dokładnie gatunek dokonał ataków i co je spowodowało. Badacze stawiają różne hipotezy, a następnie je weryfikują.

Zobacz także