Artystki (2/5)
program rozrywkowy Polska 2025
| W skrócie: | Marta Nieradkiewicz spotyka się w Palermo z Małgorzatą "Hają" Hajewską-Krzysztofik. Rozmawiają między innymi o tym, jak doświadczenia sceniczne zmieniają się wraz z dojrzewaniem aktora. |
|---|
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| wtorek, 30 grudnia za 12 dni |
7:50 | TVN Fabuła |
Opis
Marta Nieradkiewicz udaje się w podróż wraz pewną aktorką, która zabiera ją w miejsca dla niej ważne. Prowadząca i jej gość bez presji i ciekawskich spojrzeń rozmawiają o swoich przeżyciach, sztuce, kobiecości i emocjach.
Marta Nieradkiewicz wyrusza do Palermo, miasta, które darzy szczególnym sentymentem uczestniczka odcinka, Małgorzata "Haja" Hajewska-Krzysztofik. Przed laty występowała tu w spektaklu "Bracia Karamazow". Marta rozmawia z nią o różnicy wieku w świecie aktorskim i o tym, jak doświadczenia sceniczne zmieniają się wraz z dojrzewaniem aktora. Zastanawiają się też, w jaki sposób ten zawód wpływa na wychowanie dzieci.
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Marta Nieradkiewicz
gospodarz
Zobacz także
- Artystki (5) - program rozrywkowy - poniedziałek, 22 grudnia 7:51 i 1 późniejsza emisja
- Artystki (1/5) - program rozrywkowy - poniedziałek, 22 grudnia 8:45
- Artystki (3/5) - program rozrywkowy - wtorek, 23 grudnia 7:50
