Artyści (6)

Artyści (6)

serial obyczajowy Polska 2016   od 16 lat
Występują:Marcin Czarnik, Agnieszka Przepiórska, Edward Linde-Lubaszenko, Tadeusz Huk
Reżyseria:Monika Strzępka
W skrócie:Sekretarz Koniecznego wykrada raport z audytu. Dzięki temu Marcin może przygotować się do przesłuchania w prokuraturze. Dyrektor spotyka się z dziennikarką, która ma kompromitujące go nagranie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Opowieść o losach zespołu aktorskiego fikcyjnego, publicznego Teatru Popularnego w Warszawie. Akcja serialu rozpoczyna się w dniu, w którym zasłużony dyrektor placówki zostaje znaleziony martwy na scenie, po tym jak popełnił samobójstwo. Jego następcą zostaje młody reżyser z prowincji (Marcin Czarnik). Nowy dyrektor przystępuje do pracy z głową pełną ambitnych planów repertuarowych. Brutalne realia szybko sprowadzają go na ziemię.

W tym odcinku

Sekretarz Koniecznego wykrada Dymeckim raport z przeprowadzonego audytu i przekazuje go dyrektorowi. Dzięki temu Marcin może przygotować się do przesłuchania w prokuraturze. Dyrektor spotyka się też z dziennikarką, która wciąż pisze na jego temat niepochlebne artykuły. Konieczny sądzi, że rozmowa będzie dotyczyć nieudanej premiery, ale jest w błędzie. Redaktorka ma zamiar pokazać dyrektorowi kompromitujące go nagranie video. W Teatrze Popularnym wciąż odbywają się próby reżyserki Richter. Jej obecność korzystnie wpływa na nastroje w zespole.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)