×
Artyści (4)

Artyści (4)

serial obyczajowy Polska 2016   od 16 lat
Występują:Marcin Czarnik, Agnieszka Przepiórska, Edward Linde-Lubaszenko, Tadeusz Huk
Reżyseria:Monika Strzępka
W skrócie:Podczas próby reżyser spektaklu łamie nogę. Nastroje wśród członków zespołu są fatalne. Wydaje się, że premiera nie dojdzie do skutku. Sterczyński, by ratować budżet, chce zwolnić kolejną osobę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Opowieść o losach zespołu aktorskiego fikcyjnego, publicznego Teatru Popularnego w Warszawie. Akcja serialu rozpoczyna się w dniu, w którym zasłużony dyrektor placówki zostaje znaleziony martwy na scenie, po tym jak popełnił samobójstwo. Jego następcą zostaje młody reżyser z prowincji (Marcin Czarnik). Nowy dyrektor przystępuje do pracy z głową pełną ambitnych planów repertuarowych. Brutalne realia szybko sprowadzają go na ziemię.

W tym odcinku

Podczas próby reżyser spektaklu łamie nogę. Nastroje wśród członków zespołu są fatalne. Wydaje się, że planowana premiera nie dojdzie do skutku. Na domiar złego techniczni pomyli się przy określaniu wymiarów scenografii, a poprawki wiążą się z dodatkowymi kosztami. Sterczyński, by ratować budżet teatru, chce zwolnić kolejną osobę. Tym razem wymówienie otrzymuje sprzątaczka Helena. Nowa firma ochroniarska nadal działa wszystkim na nerwy, gdyż co chwila kogoś legitymuje. Mimo wielu przeciwności premiera odbywa się w terminie. Reżyser, który szczerze wątpi w powodzenie spektaklu, namawia Jaskuła, by zrzucił ze schodów aktora grającego główną rolę. Tymczasem na widowni pojawia się znana i ceniona reżyserka Richter.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także