Artyści (1)

Artyści (1)

serial obyczajowy Polska 2016   od 16 lat
Występują:Marcin Czarnik, Agnieszka Przepiórska, Edward Linde-Lubaszenko, Tadeusz Huk
Reżyseria:Monika Strzępka
W skrócie:Wieloletni dyrektor Teatru Popularnego w Warszawie odbiera sobie życie. Jego następcą zostaje młody reżyser z prowincji, ambitny Marcin Konieczny. Aktorzy przyjmują go dość powściągliwie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Opowieść o losach zespołu aktorskiego fikcyjnego, publicznego Teatru Popularnego w Warszawie. Akcja serialu rozpoczyna się w dniu, w którym zasłużony dyrektor placówki zostaje znaleziony martwy na scenie, po tym jak popełnił samobójstwo. Jego następcą zostaje młody reżyser z prowincji (Marcin Czarnik). Nowy dyrektor przystępuje do pracy z głową pełną ambitnych planów repertuarowych. Brutalne realia szybko sprowadzają go na ziemię.

W tym odcinku

Wieloletni dyrektor Teatru Popularnego w Warszawie odbiera sobie życie, a jego ciało zostaje znalezione przez aktorów podczas spektaklu. Władze miasta szybko powołują nowego dyrektora, którym zostaje młody reżyser z prowincji - Marcin Konieczny (Marcin Czarnik). Jego plany repertuarowe są bardzo ambitne - do końca sezonu chce on wystawić aż cztery premiery. Zapewnia także zespół, że ze względu na napięty grafik nie planuje zwolnień. Mimo to aktorzy przyjmują dyrektora dość powściągliwie.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)