Arena

5.3/10 4.8/10
THRILLER USA 2011   dla dorosłych
Występują:Samuel L. Jackson, Kellan Lutz, Johnny Messner, Katia Winter
Reżyseria:Jonah Loop
W skrócie:Brutalny show przyciąga żądnych krwi widzów. Więziony przez jego twórcę strażak ma być współczesnym gladiatorem.
Samuel L. Jackson jako monopolista na rynku współczesnych gladiatorów (oczywiście nielegalnym). Każe porwać młodziana po przejściach, by zginął w walce lub odkupił swoje winy.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Sadystyczny biznesmen Logan (Samuel L. Jackson) tworzy stronę internetową, na której są transmitowane walki współczesnych gladiatorów. Pewnego dnia strażak David Lord (Kellan Lutz), który niedawno stracił żonę w wypadku, wybiera się do baru, by w alkoholu utopić smutki. Pijanego mężczyznę uprowadza Milla (Katia Winter), która na polecenie Logana werbuje kolejnych zawodników do krwawego show. Lord zostaje uwięziony. By wykupić swoją wolność, mężczyzna zgadza się wziąć udział w pojedynkach na śmierć i życie. Stawia jednak jeden warunek. Ostatnią potyczkę chce stoczyć z bezwzględnym Kadenem (Johnny Messner). Jest on egzekutorem - dobija zawodników, których podczas walki oszczędzili przeciwnicy. Logan zgadza się. Biznesmen nie wie jednak, że Lord, skrywa sekret, który może go zniszczyć.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)