Apetyt na miłość (13)

Apetyt na miłość

odc. 13

3.9/10
serial obyczajowy Polska 2006   od 12 lat
Występują:Paulina Chruściel, Katarzyna Kaźmierczak, Sambor Czarnota, Krzysztof Kowalewski
Reżyseria:Anna Kazejak
W skrócie:Marcin spotyka się z Tosią. Zaprzyjaźnia się z księdzem Pawlikiem, który doradza mu ożenek. Joanna i Michał postanawiają pomalować wynajmowane mieszkanie. Do Iki wraca stęskniony Piotrek.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Utrzymana w konwencji komediowej opowieść o dwóch młodych kobietach, które poznają się w niecodziennych okolicznościach. Obok głównych bohaterek na ekranie zobaczymy również Krzysztofa Kowalewskiego, Jana Nowickiego i Tomasza Karolaka. Joanna (Katarzyna Kaźmierczak), żona Jaśka Krajewskiego (Łukasz Simlat), i Irmina Sobotówna zwana Iką (Paulina Chruściel) wynajęły to samo mieszkanie. Podejmują decyzję, by wspólnie się tam wprowadzić. Poznamy ich życiowe losy, perypetie w pracy i w życiu uczuciowym. Wkrótce Joanna zatrudnia się w schronisku dla zwierząt.

W tym odcinku

Marcin zaczyna spotykać się z Tosią. Jednocześnie zaprzyjaźnia się z księdzem Pawlikiem, który doradza mu ożenek. Radek mieszka u Marcina. Tymczasem Joanna i Michał postanawiają pomalować wynajmowane mieszkanie. Przyjaciele oferują im swoją pomoc. Do Iki wraca stęskniony Piotrek. Zakochani godzą się, a dziewczyna rezygnuje z wyjazdu do Anglii. Jasiek oznajmia Joannie, że zgadza się na rozwód. Odbywa się koncert Joanny i Michała, na którym obecny jest także stary Halberg. Po występie pan Władysław zaprasza do swojego mieszkania młodych i ich znajomych. Tam wszyscy świętują powrót do zdrowia gospodarza i sukces Joanny.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także