Apetyt na miłość (12)

Apetyt na miłość (12)

program rozrywkowy Polska 2017   od 12 lat
W skrócie:Bartek jest studentem weterynarii i pasjonatem literatury, muzyki i sztuki. Alicja pracuje jako opiekunka do dzieci, interesuje się sportem i dietetyką. Ewa marzy o założeniu własnego domu weselnego.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 28 października
za 7 dni
8:40 TVN Style

Opis

Czwarta edycja programu po raz kolejny udowadnia, że wspólny posiłek to doskonała okazja, by dobrze poznać potencjalnego partnera. Bohater odcinka najpierw musi wybrać dwa spośród trzech menu przygotowanych przez kandydatów. Każdego z nich odwiedza na kolacji, podczas której ma szansę przekonać się, czy ich charaktery są równie zgodne co gusta kulinarne. Po dwóch spotkaniach uczestnik decyduje, z kim chciałby pójść na kolejną randkę. Wtedy też razem otwierają przygotowane przez autorów programu koperty pełne niespodzianek.

Bartek jest studentem weterynarii i pasjonatem literatury, muzyki i sztuki. Jego największym wrogiem jest nuda, dlatego ciągle szuka sposobów, aby wypełnić swój czas do cna. Alicja pracuje jako opiekunka do dzieci, interesuje się sportem i dietetyką. Ewa jest czarującą dziewczyną z marzeniem o założeniu własnego domu weselnego. Martyna to studentka dziennikarstwa i aspirująca pisarka. Uprawia jazdę konno i lubi aquaparki.

Zobacz także