x
Apetyt na miłość (12/13)

Apetyt na miłość

odc. 12/13

serial obyczajowy Polska 2006   od 12 lat
Występują:Paulina Chruściel, Katarzyna Kaźmierczak, Sambor Czarnota, Krzysztof Kowalewski
Reżyseria:Anna Kazejak
W skrócie:Mimo tęsknoty za Piotrkiem Ika nie zamierza rezygnować z własnych planów. Uważa, że nie powinna mu ustępować i przygotowuje się do wylotu do Londynu. Marcin poznaje młodą wdowę Tosię.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Utrzymana w konwencji komediowej opowieść o dwóch młodych kobietach, które poznają się w niecodziennych okolicznościach. Obok głównych bohaterek na ekranie zobaczymy również Krzysztofa Kowalewskiego, Jana Nowickiego i Tomasza Karolaka. Joanna (Katarzyna Kaźmierczak), żona Jaśka Krajewskiego (Łukasz Simlat), i Irmina Sobotówna zwana Iką (Paulina Chruściel) wynajęły to samo mieszkanie. Podejmują decyzję, by wspólnie się tam wprowadzić. Poznamy ich życiowe losy, perypetie w pracy i w życiu uczuciowym. Wkrótce Joanna zatrudnia się w schronisku dla zwierząt.

W tym odcinku

Mimo tęsknoty za Piotrkiem, Ika nie zamierza rezygnować ze swoich ambicji. Dziewczyna jest zdania, że nie powinna ustępować mu w sprawie wyjazdu na Warmię. Upierająca się przy swojej racji, przygotowuje się do wylotu do Londynu. Tymczasem Marcin poznaje młodą wdowę z dzieckiem, a jednocześnie siostrzenicę pani Walickiej - Tosię. Jest oczarowany kobietą. W domu kultury na Teofilowie Radek próbuje swoich sił jako aktor w sztuce reżyserowanej przez Ricarda. Niebawem chłopak zostaje pobity przez swego ojczyma. Z kolei Łukasz przedstawia Joannie właściciela studia nagraniowego. Ten proponuje dziewczynie nagranie singla. Łukasz i Joanna zostają parą. Michał organizuje dla siebie i Krajewskiej występ w miejscowym klubie.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także