Anthony Bourdain: miejsca nieznane 11 (6)

Anthony Bourdain: miejsca nieznane 11 (6)

(Anthony Bourdain Parts Unknown 11)

serial dokumentalny USA 2018   od 16 lat
W skrócie:Kolejnym przystankiem na trasie Bourdaina jest Berlin. Pomimo mrocznej historii miasta, prowadzący poznaje tam otwartych ludzi, którzy chętnie biorą udział w twórczych eksperymentach, także w kuchni.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Jedenasty sezon niezwykle popularnej serii prowadzonej przez amerykańskiego szefa kuchni Anthony'ego Bourdaina. Kucharz rozpoczyna swoją podróż od odwiedzin w Zachodniej Wirginii, gdzie został zrealizowany odcinek specjalny. Zaraz potem rusza do Nowej Funlandii, Urugwaju, Armenii, Butanu, Berlina, wybrzeża Zatoki Meksykańskiej w USA i Hongkongu. W każdym z tych miejsc odkrywa lokalne przysmaki, często zdumiewające nawet dla samego prowadzącego. W nowej serii Anthony Bourdain po raz kolejny pokazał, jak oryginalna, nietuzinkowa, a zarazem niesamowicie smaczna może być kuchnia w rożnych zakątkach świata.

W tym odcinku

Kolejnym przystankiem na trasie Bourdaina jest Berlin. Pomimo mrocznej historii miasta, prowadzący poznaje tam bardzo otwartych ludzi, którzy chętnie biorą udział w twórczych eksperymentach, także tych w kuchni. Pod murem berlińskim, Anthony spotyka się z muzykiem Antonem Newcombe, z którym wspólnie przygotowują tradycyjny, domowy obiad. Przyłącza się do nich również znana DJ-ka, Ellen Allien, aby porozmawiać o sztuce współczesnej przy niemieckim lunchu, czyli kiełbasie drobiowej i nóżkach wieprzowych.

Twórcy (pokaż wszystkich)