Anna German (7/10)

Anna German

sezon 1 odc. 7/10

7.0/10

(Anna German. Tajna bielogo angela)

serial biograficzny Rosja/Ukraina/Chorwacja/Polska 2012   od 12 lat
Występują:Joanna Moro, Szymon Sędrowski, Marat Baszarow, Maria Poroszyna
Reżyseria:Waldemar Krzystek, Aleksandr Timienko
W skrócie:Producent Carriaggi przez rok promuje Annę przy pomocy sesji zdjęciowych i konferencji prasowych. Na Festiwalu Piosenki w San Remo publiczność przyznaje jej specjalną nagrodę...

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historia polskiej piosenkarki i kompozytorki, Anny German (Joanna Moro), która urodziła się w 1936 roku w Urgenczu w Uzbekistanie.

W tym odcinku

Producent Pietro Carriaggi jest zachwycony głosem Anny. Chce dzięki niej zaistnieć w branży muzycznej. W tym celu przygotowuje szeroko zakrojoną kampanię reklamową i przez rok promuje polską artystkę przy pomocy sesji zdjęciowych i konferencji prasowych. Zmęczona nowym trybem życia German chce wracać do domu. Dowiaduje się jednak, że ma wziąć udział w Festiwalu Piosenki Włoskiej w San Remo. Tam zachwycona jej występem publiczność przyznaje jej specjalną nagrodę. W trakcie festiwalu samobójstwo popełnia rozczarowany wynikami konkursu Luigi Tenco. Tragedię mocno przeżywa związana z nim Dalida, a także German. Później Anna dostaje propozycję uczestnictwa w festiwalu piosenki neapolitańskiej oraz nagrania płyty. Staje się sławna. Jej karierę hamuje wypadek w drodze do Bolonii, w którym doznaje poważnych obrażeń.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)