x

Animowanki: Agi Bagi: Jagody i grzybki (20)

serial animowany Polska 2013-2014   b.o.
W skrócie:Bodzio i Zibi spacerują po lesie. Śladami przyjaciół podąża Gadzina, która nieopatrznie zjada trujące jagody, oraz Siłacz, który przypadkiem połyka muchomora. Oboje zaczynają chorować.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Mieszkańcy odległej planety zwanej Agi Bagi troszczą się o środowisko. Po stronie Agi mieszkają stworzenia nazywane Agingi, które dbają o rośliny i zwierzęta zamieszkujące planetę. Jest wśród nich duży, nieco gapowaty ptak Zibi, który potrafi trochę czarować. Tymczasem po stronie Bagi żyją istoty zwane Bagingi, które wykonują bardzo ważną pracę - dbają o korzenie roślin, nawadniają je i dostarczają im cennych minerałów.

W tym odcinku

Bodzio i Zibi spacerują po lesie, zbierając jagody i grzybki. Oczywiście zabierają ze sobą atlas roślin, aby sprawdzać, które z nich można jeść, a których nigdy nie powinno się brać do buzi. Śladami przyjaciół podąża Gadzina, która nieopatrznie zjada trujące jagody, oraz Siłacz, który przypadkiem połyka muchomora. Oboje zaczynają chorować. Agingi i Bagingi wszelkimi sposobami starają się wyleczyć przyjaciół.