Ania z Zielonego Wzgórza - nowy początek (2-ost.)

Ania z Zielonego Wzgórza - nowy początek (2-ost.)

(Anne of Green Gables: A New Beginning)

FILM OBYCZAJOWY Kanada 2008   b.o.
Występują:Barbara Hershey, Rachel Blanchard, Shirley MacLaine, Ron Lea
Reżyseria:Kevin Sullivan
W skrócie:Rok 1945. Pisarka Ania Shirley jedzie na Wyspę Księcia Edwarda. Tu powraca myślami do czasów sprzed przybycia na farmę na Zielonym Wzgórzu.
Zamknięcie serialu na motywach powieści Lucy Maud Montgomery, którego produkcja zaczęła się 20 lat wcześniej: dojrzała Ania Shirley powraca do domu swego dzieciństwa, by poznać rodzinną tajemnicę.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Rok 1945. Ania Shirley (Barbara Hershey), odnosząca sukcesy pisarka w średnim wieku, wybiera się na Wyspę Księcia Edwarda z dłuższą wizytą. Pod wpływem impulsu postanawia napisać sztukę dla producenta teatralnego. Ma jej to pomóc w ucieczce przed zamartwianiem się o swojego jedynego syna, który nie wrócił z wojny. Pracując nad sztuką, Ania na nowo budzi wspomnienia ze swojego życia. Powraca myślami do czasów sprzed przybycia na farmę na Zielonym Wzgórzu. Wtedy to młoda Ania (Hannah Endicott-Douglas) trafiła pod opiekę zamożnej starszej kobiety Amelii Thomas (Shirley MacLaine) i jej synowej Louisy (Rachel Blanchard), co zmieniło jej życie na zawsze...

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)