Andy i zwierzęta świata (10)

Andy i zwierzęta świata (10)

(Andy's Wild Adventures: Sengi)

program dla dzieci Wielka Brytania 2012   od 7 lat
W skrócie:Andy i Kicia obserwują przedstawicieli ryjkonosów (długoszek), ssaków z Afryki Wschodniej. Aby je dogonić, Andy wykorzystuje specjalne buty z napędem rakietowym zaprojektowane przez Kicię.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Pracownik parku safari, Andy, bardzo lubi obserwować dzikie zwierzęta w ich naturalnym środowisku. Podróżuje specjalnym samochodem, którym można również latać, do różnych miejsc świata, aby poznawać zwyczaje miejscowych stworzeń. Podczas każdej wyprawy towarzyszy mu kotka Kicia. Potrafi ona zmniejszyć siebie i Andy'ego do rozmiaru nawet najmniejszych istotek, ułatwiając widzom ich obserwację. Prowadzący i jego pupilka wyruszają m.in. na Antarktydę, gdzie przedstawiają widzom życie i zwyczaje pingwinów cesarskich.

Tym razem Andy i Kicia obserwują przedstawicieli ryjkonosów lub długoszek - unikalnych ssaków, żyjących w Afryce Wschodniej. Wyróżnia je przede wszystkim długi, cienki i elastyczny nos w kształcie ryjka, cienkie łapy i długi ogon. Zwierzęta te polują na owady i należą do niezwykle szybkich myśliwych wśród zwierząt. Aby je dogonić, Andy wykorzystuje specjalne buty z napędem rakietowym, zaprojektowane przez Kicię.

Twórcy (pokaż wszystkich)