Ameryka Express (13-ost.)

Ameryka Express (13-ost.)

reality show Polska 2020   od 12 lat
Występują:Paweł Deląg, Dariusz Lipka, Karolina Pisarek, Marta Gajewska-Komorowska
W skrócie:Trzy najlepsze pary zażywają kąpieli w błocie z wulkanu El Totumo w Kolumbii. Następnie udają się do malowniczej Cartageny. Duet, który dotrze jako ostatni, pożegna się z programem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 27 maja
pojutrze
21:30 TVN
niedziela, 31 maja
za 6 dni
12:30 TVN

Opis

Program powraca z drugim sezonem, a także nową prowadzącą, Darią Ładochą. Tym razem rywalizacja przeniesie się do Gwatemali i Kolumbii. Wrogami uczestników są zmienna pogoda, temperatura, która waha się od 0 do 40 stopni, piekące słońce czy gwałtowne ulewy. Wszystko to rekompensują jednak niezwykłe okoliczności przyrody. W wyścigu bierze udział osiem par. Żona Hollywood Iwona Benjamin zabiera na wyprawę męża Reggiego. Dwa kolejne duety tworzą bracia Grzegorz i Rafał Collinsowie oraz przyjaciółki Karolina Pisarek i Marta Gajewska-Komorowska. Paweł Deląg wystąpi z kompanem, Dariuszem Lipką, zaś Małgorzata Heretyk z ukochanym, Ernestem Musiałem. Patrycji Markowskiej towarzyszy bratnia dusza, Żaneta Lubera, a Grażynie Wolszczak - syn, Filip Sikora. Stawkę zamykają koledzy, Marcin "Różal" Różalski i Bartosz Fabiński.

Trzy najlepsze pary zażywają kąpieli w błocie z wulkanu El Totumo w Kolumbii. Następnie udają się do malowniczej Cartageny. Duet, który dotrze jako ostatni, pożegna się z programem. Ostatniego dnia wyścigu uczestnicy zbierają niezbędne składniki, potrzebne do przyrządzenia tradycyjnego dania Ameryki Południowej o nazwie arepa. Potem muszą odnaleźć hasło, które pozwoli im wsiąść do motorówek potrzebnych podczas kolejnej misji. Zawodnicy docierają na karaibską plażę, gdzie czeka na nich zadanie sprawnościowe. Następnie wcielają się rolę sprzedawców lodów. Przemierzając zakorkowaną Cartagenę, poszukują wskazówek, które pomogą im poznać lokalizację mety. Gdy jednej z par udaje się dotrzeć na miejsce i odnaleźć prowadzącą, mogą wreszcie odtańczyć taniec zwycięstwa programu Ameryka Express.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także