Ameryka da się lubić: Holidays (5)

Ameryka da się lubić: Holidays (5)

program rozrywkowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Natasza Urbańska, Marcin Daniec, Monica Zieliński, Artur Chmura
W skrócie:O wypoczynku dyskutują Natasza Urbańska i Marcin Daniec, a także Monica Zieliński, Artur Chmura, John Guziak i Will Richardson. O oprawę muzyczną zadbają m.in. Jerzy Grzechnik i Alicja Szemplińska.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

O Stanach Zjednoczonych ciekawie i z humorem. Mieszkający w naszym kraju Amerykanie opowiadają o swojej ojczyźnie, jednocześnie konfrontując się z obrazem USA w oczach Polaków. Zdradzają, co ich zachwyciło, zdziwiło i rozśmieszyło w naszych codziennych zwyczajach, a czym byli rozczarowani. Przekonają się też, jak kraju nad Wisłą są postrzegane Stany, co nas w nich fascynuje i szokuje. W zrozumieniu punktu widzenia obu stron pomogą przytaczane przez gości barwne anegdoty. Uzupełnieniem dyskusji będzie sonda przeprowadzana na ulicach polskich i amerykańskich miast. Tematami rozmów w poszczególnych odcinkach będą m.in. kariera i pieniądze, ulubione sposoby spędzania wolnego czasu, zakupy, a także prawo i obyczaje. Nie zabraknie też muzyki w wykonaniu polskich gwiazd. Gospodynią programu jest Ida Nowakowska-Herndon.

O wypoczynku i dniach wolnych dyskutują Natasza Urbańska i Marcin Daniec, a także Monica Zieliński, Artur Chmura, John Guziak i Will Richardson. O oprawę muzyczną zadbają Jerzy Grzechnik, zwycięzca ubiegłorocznych opolskich Debiutów Sargis Davtyan, Radosław Liszewski, laureatka 10. edycji "The Voice of Poland" Alicja Szemplińska, Piotr Cugowski i Maleo Reggae Rockers.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także