Allo, Allo: Zatrzymany! (68)

Allo, Allo: Zatrzymany! (68)

('Allo 'Allo!: Prior Engagements)

serial komediowy Wielka Brytania 1991   od 12 lat
Występują:Gorden Kaye, Carmen Silvera, Vicki Michelle, Richard Marner
Reżyseria:Mike Stephens
W skrócie:Na okładce gazety widnieje fotografia Edith i generała. Von Klinkerhoffen postanawia pogłębić więź z okupowaną ludnością i zmusza Bertorellego do poślubienia Francuzki, madame Edith.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 3 czerwca
dziś
19:25 Stopklatka
wtorek, 9 czerwca
za 6 dni
13:10 Stopklatka

Opis

Francja, II wojna światowa. Właściciel uroczej kafejki, René Artois (Gordon Kaye), przeżywa kolejne zabawne przygody wśród przyjaciół i tropiących ruch oporu nazistowskich oficjeli. O względy właściciela restauracji nadal walczą jego żona Edith (Carmen Silvera) oraz Yvette (Vicki Michelle).

W tym odcinku

Ukazuje się pierwszy numer gazety, Niemcy są z tego bardzo zadowoleni. Na jej okładce widnieje fotografia Edith i generała. Von Klinkerhoffen wymyśla nowy chwyt propagandowy. Postanawia pogłębić więzi z okupowaną ludnością i zmusza kapitana Bertorellego do poślubienia Francuzki. Ku niezadowoleniu kapitana wybór pada na madame Edith. Zarządza wydanie przyjęcia dla nowej pary w Chateau, na którym będą również lokalni dygnitarze. Michelle chce wykorzystać tę okazję, by wyekspediować angielskich lotników, którzy znajdują się w piwnicach Chateau, ukryci w beczkach po winie.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także