Allo, Allo: Duch Nouvion (66)

Allo, Allo: Duch Nouvion (66)

('Allo 'Allo!: The Spirit of Nouvion)

serial komediowy Wielka Brytania 1991   od 12 lat
Występują:Gorden Kaye, Carmen Silvera, Vicki Michelle, Richard Marner
Reżyseria:Sue Longstaff
W skrócie:Herr Flick jest zmuszony Himmlera zerwać z Helgą. Wszyscy interesują się obrazem upadłej Madonny. Ruch oporu chce ukraść go Flickowi. Niemieccy oficerowie również zamierzają zdobyć obraz.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Francja, II wojna światowa. Właściciel uroczej kafejki, René Artois (Gordon Kaye), przeżywa kolejne zabawne przygody wśród przyjaciół i tropiących ruch oporu nazistowskich oficjeli. O względy właściciela restauracji nadal walczą jego żona Edith (Carmen Silvera) oraz Yvette (Vicki Michelle).

W tym odcinku

Herr Flick jest zmuszony zerwać z Helgą, co czyni z niekłamanym żalem. Zrobił to jednak na rozkaz samego Himmlera. Wszyscy zaczynają interesować się portretem upadłej Madonny. Ruch oporu chce ukraść go Herr Flickowi i spieniężyć, aby podreperować finanse. Niemieccy oficerowie również chcą zdobyć obraz. Postanawiają włamać się do sejfu w kwaterze gestapo. Tej samej nocy ruch oporu dostaje się tunelem do sejfu w biurze Herr Flicka. Równocześnie w drzwiach pojawiają się Gruber, Bertorelli i von Strohm. Ponieważ René przez przypadek obsypał się mąką, przerażonemu Gruberowi wydaje się, że widzi jego zmarłego brata bliźniaka. Niemcy uciekają, a konspiratorzy zdobywają malowidło.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także