Allo, Allo: Deszcz Włochów (54)

Allo, Allo: Deszcz Włochów (54)

('Allo 'Allo!: The Gestapo for the High Jump)

serial komediowy Wielka Brytania 1989   od 12 lat
Występują:Gordon Kaye, Carmen Silvera, Vicki Michelle, Richard Marner
Reżyseria:David Croft
W skrócie:Herr Flick i von Smallhousen przebierają się za angielskich lotników. René i Michelle przygotowują im godne przyjęcie...

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
wtorek, 29 października
za 12 dni
12:20 Stopklatka TV

Opis

Francja, II wojna światowa. Właściciel uroczej kafejki, René Artois (Gordon Kaye), przeżywa kolejne zabawne przygody wśród przyjaciół i tropiących ruch oporu nazistowskich oficjeli. O względy właściciela restauracji nadal walczą jego żona Edith (Carmen Silvera) oraz Yvette (Vicki Michelle).

W tym odcinku

Po nocnej eskapadzie na cmentarzu i zamieszaniu związanym z umieszczeniem radiostacji w grobowcu René ma kłopoty ze zdrowiem. Wszyscy usiłują mu pomóc. Gruber zwierza się restauratorowi, że widział ducha jego brata bliźniaka, który wybaczył mu, że go zastrzelił. Zdradza też plany gestapo. Michelle ma pretensję do René za zepsucie radiostacji, która teraz musi być umieszczona pod łóżkiem Fanny. Herr Flick i von Smallhousen postanawiają wykryć tajną siedzibę ruchu oporu. W tym celu przebierają się za angielskich lotników, licząc, że w takich strojach uda się im przeniknąć do miejsca, gdzie spotykają się konspiratorzy. René i Michelle przygotowują im godne przyjęcie, co sprowadza na nich lawinę całkowicie nieoczekiwanych, a zarazem zabawnych wydarzeń.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także