Allo, Allo 7: Beczka pełna lotników (7)

Allo, Allo 7: Beczka pełna lotników (7)

7.7/10

('Allo 'Allo!: Leg It to Spain!)

serial komediowy Wielka Brytania 1991
Występują:Gorden Kaye, Carmen Silvera, Vicki Michelle, Richard Marner
Reżyseria:Mike Stephens
W skrócie:Po wpadce z kradzieżą u Herr Flicka obrazu upadłej Madonny, René zamierza uciec do Hiszpanii w przebraniu sprzedawcy cebuli. Von Strohm, Gruber i Bertorelli chcą wyjaśnić sprawę kradzieży.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Francja, II wojna światowa. Właściciel uroczej kafejki, René Artois (Gordon Kaye), przeżywa kolejne zabawne przygody wśród przyjaciół i tropiących ruch oporu nazistowskich oficjeli. O względy właściciela restauracji nadal walczą jego żona Edith (Carmen Silvera) oraz Yvette (Vicki Michelle).

W tym odcinku

Po wpadce z kradzieżą portretu upadłej Madonny z sejfu Herr Flicka René postanawia uciec do Hiszpanii w przebraniu sprzedawcy cebuli. Tymczasem w restauracji zjawiają się von Strohm, Gruber i Bertorelli, który chcą wyjaśnić sprawę kradzieży. W końcu dzieło trafia w ręce von Klinkerhoffena. Na wieść o tym Herr Flick, który też chce odzyskac obraz, decyduje się pogodzić z Helgą. Ona jednak spotyka się z Bertorellim, aby wzbudzić jego zazdrość. Flick nie pozostaje jej dłużny i adoruje w tej sytuacji kelnerkę z baru. Michelle przedstawia nowy plan ucieczki lotników: wrzuceni do rzeki w beczkach po winie mają popłynąć na spotkanie angielskiej floty. Von Klinkerhofffen schodzi do piwnicy i zabiera beczki w przekonaniu, że zawierają one wyjątkowo dobre wino.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także