x
Alf: Nie jest łatwo... być zielonym (21)

Alf

sezon 1 odc. 21: Nie jest łatwo... być zielonym

(ALF: It Isn't Easy... Bein' Green)

serial komediowy USA 1986-1987   b.o.
Występują:Paul Fusco, Max Wright, Anne Schedeen, Andrea Elson
Reżyseria:Peter Bonerz
W skrócie:Brian ma wystąpić w roli szparaga w szkolnym przedstawieniu. Koledzy śmieją się z niego na próbach. Alf postanawia nauczyć go specjalnego 'zaklęcia', które przynosi szczęście.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W dach garażu państwa Tannerów uderza uszkodzony statek kosmiczny z planety Melmac. Jego pasażer - włochaty stwór Alf - pozostaje na Ziemi, próbując przystosować się do nowych warunków. Dzieci państwa Tannerów - Lynn (Andrea Elson) i Brian (Benji Gregory) od pierwszej chwili pałają sympatią do Alfa, natomiast rodzice - Kate (Anne Schedeen) i Willie (Max Wright) odnoszą się do nowego lokatora z nieco większym dystansem... Zwłaszcza głowa rodziny ma problemy z zaakceptowaniem włochatego intruza. Alf robi jednak wszystko, by stać się pełnoprawnym członkiem familii. Jego zachowanie nieraz doprowadza jednak w domu do komicznych i kłopotliwych sytuacji.

W tym odcinku

Brian ma wystąpić w roli szparaga w szkolnym przedstawieniu. Sądzi, że nie podoła powierzonemu mu zadaniu. Koledzy śmieją się bowiem z niego na próbach. Alf postanawia nauczyć go specjalnego "zaklęcia", które przynosi szczęście. Dzięki temu fortelowi chłopiec nabiera większej wiary w siebie.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także