x
Alf: Hazardzista (22)

Alf

sezon 1 odc. 22: Hazardzista

(ALF: The Gambler)

serial komediowy USA 1986-1987   b.o.
Występują:Paul Fusco, Max Wright, Anne Schedeen, Andrea Elson
Reżyseria:Gary Shimokawa
W skrócie:Tannerowie mają problemy ze spłaceniem rat za dom. Alf zaczyna uprawiać hazard. przegrywa jednak i wpada w długi. Wkrótce pojawia się mężczyzna, który żąda zwrotu pożyczonych pieniędzy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W dach garażu państwa Tannerów uderza uszkodzony statek kosmiczny z planety Melmac. Jego pasażer - włochaty stwór Alf - pozostaje na Ziemi, próbując przystosować się do nowych warunków. Dzieci państwa Tannerów - Lynn (Andrea Elson) i Brian (Benji Gregory) od pierwszej chwili pałają sympatią do Alfa, natomiast rodzice - Kate (Anne Schedeen) i Willie (Max Wright) odnoszą się do nowego lokatora z nieco większym dystansem... Zwłaszcza głowa rodziny ma problemy z zaakceptowaniem włochatego intruza. Alf robi jednak wszystko, by stać się pełnoprawnym członkiem familii. Jego zachowanie nieraz doprowadza jednak w domu do komicznych i kłopotliwych sytuacji.

W tym odcinku

Tannerowie mają problemy ze spłaceniem domu. Alf zaczyna grać w gry hazardowe. Ma nadzieję, że dzięki wygranym pieniądzom uda mu się pomóc opiekunom. Ponosi jednak porażkę i popada w poważne długi. Wkrótce w domu amerykańskiej rodziny pojawia się groźnie wyglądający mężczyzna, Nick. Żąda zwrotu pożyczonych pieniędzy.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także