x
Alex Rider 2 (6)

Alex Rider 2 (6)

(Alex Rider 2: Heist)

serial sensacyjny Wielka Brytania/USA 2021   od 12 lat
Występują:Otto Farrant, Vicky McClure, Brenock O'Connor, Ronke Adekoluejo
Reżyseria:Jon Jones
W skrócie:Alex, Tom i Kyra wyjeżdżają do Amsterdamu. Ich cel to zinfiltrować centrum operacji Damiana Craya. W tym czasie wydział bacznie przygląda się nadchodzącemu spotkaniu Craya z prezydentem USA.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Życie nastoletniego Alexa Ridera (Otto Farrant) zmienia się diametralnie, kiedy dowiaduje się, że jego wuj, Ian, był brytyjskim szpiegiem i zginął na służbie, a nie w wyniku wypadku samochodowego. Dodatkowo wychodzi na jaw, że Alex już od dziecka nieświadomie brał udział w szkoleniu, które miało go przygotować do pracy jako szpieg. Wyjawia mu to Alan Blunt (Stephen Dillane), szef tajnej organizacji znanej jako Departament. Wkrótce chłopak zaczyna badać okoliczności śmierci wuja i jej powiązanie z zabójstwem dwóch znanych miliarderów. By jak najlepiej wcielić się w nową rolę, zostaje zwerbowany do Point Blanc, odległej szkoły z internatem położonej we francuskich Alpach.

W tym odcinku

Alex, Tom i Kyra wyjeżdżają do Amsterdamu. Ich cel to zinfiltrować centrum operacji Damiana Craya. W tym czasie wydział bacznie przygląda się nadchodzącemu spotkaniu Craya z prezydentem Stanów Zjednoczonych.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)