Alex Rider 2 (3)

Alex Rider 2 (3)

(Alex Rider 2: Mirror)

serial sensacyjny Wielka Brytania/USA 2021   od 12 lat
Występują:Otto Farrant, Vicky McClure, Brenock O'Connor, Ronke Adekoluejo
Reżyseria:Rebecca Gatward
W skrócie:Alex kontynuuje śledztwo dotyczące ataku na Eda Pleasance'a. Wpada na trop wskazujący, że sprawa jest powiązana z hakerską napaścią na Pentagon. Dochodzi do konfrontacji z cyberprzestępcą.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Życie nastoletniego Alexa Ridera (Otto Farrant) zmienia się diametralnie, kiedy dowiaduje się, że jego wuj, Ian, był brytyjskim szpiegiem i zginął na służbie, a nie w wyniku wypadku samochodowego. Dodatkowo wychodzi na jaw, że Alex już od dziecka nieświadomie brał udział w szkoleniu, które miało go przygotować do pracy jako szpieg. Wyjawia mu to Alan Blunt (Stephen Dillane), szef tajnej organizacji znanej jako Departament. Wkrótce chłopak zaczyna badać okoliczności śmierci wuja i jej powiązanie z zabójstwem dwóch znanych miliarderów. By jak najlepiej wcielić się w nową rolę, zostaje zwerbowany do Point Blanc, odległej szkoły z internatem położonej we francuskich Alpach.

W tym odcinku

Alex kontynuuje śledztwo dotyczące ataku na Eda Pleasance'a. Z pomocą Sabiny i Toma wpada na trop wskazujący, że sprawa jest powiązana z hakerską napaścią na Pentagon. Dochodzi do konfrontacji z cyberprzestępcą o pseudonimie Smoking Mirror.

Występują (pokaż wszystkich)