x

Akademik: Nagranie (65)

serial komediowy Polska 2021   od 16 lat
Występują:Jan Kardasiński, Szymon Majchrzak, Konrad Stein, Aleksandra Izydorczyk
Reżyseria:Radosław Dunaszewski
W skrócie:Lena przygotowuje się do nakręcenia filmu promocyjnego o akademiku. Scenariusz kierowniczki jest jednak do niczego. Roger znajduje kamerę i proponuje Weronice, by wykorzystać ją w sypialni.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ciąg dalszy perypetii studentów mieszkających w tym samym akademiku: Zdzisława, Rogera, Michała oraz Andżeliki, Leny i Weroniki. Młodzi ludzie łączą się w pary, romansują, spiskują, imprezują, ale i wciąż szukają nowych źródeł dochodu. Co chwilę popadają w tarapaty.

W tym odcinku

Lena przygotowuje się do nakręcenia filmu promocyjnego o akademiku. Tymczasem scenariusz, który napisała kierowniczka, do niczego się nie nadaje. Roger znajduje kamerę i proponuje Weronice, by wykorzystać ją w sypialni. Partnerka się nie zgadza, mimo to chłopak ukrywa ją w pokoju i nakierowuje na łóżko. Andżelika nie jest zadowolona z zachowania Zdzicha. Każe mu do końca dnia nigdzie nie wychodzić i przemyśleć swoje postępowanie. Michał postanawia wyciągnąć ukaranego współlokatora na piwo i przekonać, by tak łatwo nie ulegał dziewczynie.

Występują (pokaż wszystkich)