×

Akacjowa 38 (398)

(Acacias 38)

telenowela Hiszpania 2015   od 12 lat
Występują:María Blanco, David Venancio Muro, Sandra Marchena, Inma Pérez-Quirós
Reżyseria:Humberto Miró
W skrócie:Gines boi się Clemente'a. Oznajmia Ramonowi, iż zamierza wyjechać. Trini chce, by Felipe dowiedział się, w co wplątał się jej mąż. Teresa stanowczo odmawia Humildad asystowania na jej ślubie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Rok 1899. Zamożny Justo często bywa agresywny wobec swojej żony Carmen. Pewnej nocy mężczyzna usiłuje zgwałcić będącą w zaawansowanej ciąży partnerkę. Próbująca się bronić kobieta uderza męża twardym narzędziem w głowę. Carmen, przekonana, że go zabiła, postanawia wraz ze swoją matką Teresą uciec z domu. Zabiera ze sobą drogi zegarek Justo, złoty łańcuszek, obrączkę i trochę pieniędzy. Kobiety wywożą ciało zmarłego do lasu, gdzie go zakopują. Podczas ucieczki ciężarna kobieta rodzi dziewczynkę, którą nazywa Inocensją. Zagubiona i przerażona Carmen decyduje się zostawić dziecko w przyklasztornym przytułku. Obiecuje sobie, że po nie wróci. Teresa wraz z córką jadą pociągiem do miasta, w którym przebywa jej syn, Pablo. Stan Carmen, która ciągle krwawi, się pogarsza. Jej brat postanawia jak najszybciej sprowadzić lekarza, Germana. Doktor ratuje jej życie. Pablo nalega, aby jego matka i siostra zmieniły tożsamość. Kobiety przybierają imiona Guadalupe i Manuela. Serial opowiada o losach i perypetiach grupy pokojówek, które pracują dla mieszczańskich rodzin.

W tym odcinku

Mauro i Teresa mają nadzieję, że gdy uda się nakłonić Cayetanę do wyjazdu z miasta, łatwiej będzie wydobyć jakieś informacje od Olivy. Tymczasem intrygantka grozi funkcjonariuszowi, że jeśli on nie zostawi Teresy w spokoju, o wszystkim dowie się Humildad. Susana jest w szoku, gdy odkrywa, że Juliana i Leandro zamierzają ogłosić, iż Victor jest ich synem. Gines boi się Clemente'a. Oznajmia Ramonowi, iż zamierza wyjechać. Trini chce, by Felipe dowiedział się, w co wplątał się jej mąż. Rosina ma już dość przebywania ze smutnymi wdowami. Teresa stanowczo odmawia Humildad asystowania na jej ślubie.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także