×

Akacjowa 38 (390)

(Acacias 38)

telenowela Hiszpania 2015   od 12 lat
Występują:María Blanco, David Venancio Muro, Sandra Marchena, Inma Pérez-Quirós
Reżyseria:Humberto Miró
W skrócie:Klient Ramona informuje Trini, że jej mąż jest lichwiarzem. Lolita, która udaje Madonnę, mówi Paciencii, że nie będzie się jej ukazywać. Leandro wyznaje miłość Julianie na ulicy, przy świadkach.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 24 lipca
za 4 dni
13:15 TVP 2 (z napisami)

Opis

Rok 1899. Zamożny Justo często bywa agresywny wobec swojej żony Carmen. Pewnej nocy mężczyzna usiłuje zgwałcić będącą w zaawansowanej ciąży partnerkę. Próbująca się bronić kobieta uderza męża twardym narzędziem w głowę. Carmen, przekonana, że go zabiła, postanawia wraz ze swoją matką Teresą uciec z domu. Zabiera ze sobą drogi zegarek Justo, złoty łańcuszek, obrączkę i trochę pieniędzy. Kobiety wywożą ciało zmarłego do lasu, gdzie go zakopują. Podczas ucieczki ciężarna kobieta rodzi dziewczynkę, którą nazywa Inocensją. Zagubiona i przerażona Carmen decyduje się zostawić dziecko w przyklasztornym przytułku. Obiecuje sobie, że po nie wróci. Teresa wraz z córką jadą pociągiem do miasta, w którym przebywa jej syn, Pablo. Stan Carmen, która ciągle krwawi, się pogarsza. Jej brat postanawia jak najszybciej sprowadzić lekarza, Germana. Doktor ratuje jej życie. Pablo nalega, aby jego matka i siostra zmieniły tożsamość. Kobiety przybierają imiona Guadalupe i Manuela. Serial opowiada o losach i perypetiach grupy pokojówek, które pracują dla mieszczańskich rodzin.

W tym odcinku

Klient Ramona informuje Trini, że jej mąż jest lichwiarzem. Lolita, która udaje Madonnę, mówi Paciencii, że więcej nie będzie się jej ukazywać. Felipe zgadza się bronić Martina, co Casilda przyjmuje z ulgą. Leandro wyznaje miłość Julianie na ulicy, przy licznych świadkach. Teresa odkrywa, że Cayetanie udało się uwieść sekretarza Olivę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także