Agi Bagi: Nauka śpiewu (23)
serial animowany Polska 2013-2014
W skrócie: | Ptaszek wita słoneczko pięknym śpiewem. Zachwycony siłacz przysłuchuje się jego piosence. Zaczyna go naśladować. Niestety, bardzo fałszuje, a jego śpiew zakłóca spokój na planetce. |
---|
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
Mieszkańcy odległej planety zwanej Agi Bagi troszczą się o środowisko. Po stronie Agi mieszkają stworzenia nazywane Agingi, które dbają o rośliny i zwierzęta zamieszkujące planetę. Jest wśród nich duży, nieco gapowaty ptak Zibi, który potrafi trochę czarować. Tymczasem po stronie Bagi żyją istoty zwane Bagingi, które wykonują bardzo ważną pracę - dbają o korzenie roślin, nawadniają je i dostarczają im cennych minerałów.
W tym odcinku
Mały ptaszek wita słoneczko pięknym śpiewem. Zachwycony siłacz przysłuchuje się jego piosence. Zaczyna go naśladować. Niestety bardzo fałszuje, a jego śpiew zakłóca spokój na planetce. Agingi wraz z Felkiem i Myfką uczą go śpiewu.
Zobacz także
- Agi Bagi: Nowy lasek (6) - serial animowany - dziś, 13 czerwca 10:20
- Agi Bagi: Korytarze gadziny (7) - serial animowany - sobota, 14 czerwca 10:20
- Agi Bagi: Zgubione jajo (8) - serial animowany - niedziela, 15 czerwca 10:20
- Agi Bagi: Susza i powódź (9) - serial animowany - poniedziałek, 16 czerwca 10:20
- Agi Bagi: Sto drzew wodza (10) - serial animowany - wtorek, 17 czerwca 10:20
- Agi Bagi: Gdzie są pszczółki (11) - serial animowany - środa, 18 czerwca 10:20
- Agi Bagi: Spadająca gwiazda (12) - serial animowany - czwartek, 19 czerwca 10:20
- Agi Bagi: Wielki hałas (13) - serial animowany - piątek, 20 czerwca 10:20
- Agi Bagi: Księżyc (14) - serial animowany - sobota, 21 czerwca 10:20
- Agi Bagi: Chwasty (15) - serial animowany - niedziela, 22 czerwca 10:20