Agent - Gwiazdy (7)

Agent - Gwiazdy (7)

reality show Polska 2019   od 12 lat
W skrócie:Uczestnicy przenoszą się na Lanzarote - wyspę księżycowych krajobrazów. Pierwsze dwie konkurencje związane są z wodą. Najpierw gwiazdy wyłonią ze swojego grona najbardziej sprytną osobę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W czwartej odsłonie programu Kinga Rusin wraz z grupą śmiałków wyruszy na Wyspy Kanaryjskie, które słyną ze wspaniałych plaż, wulkanicznych wzgórz i cudów przyrody. Wyzwanie podjęli Krystyna Czubówna, Edyta Górniak, Viola Kołakowska, Angelika Mucha, Agata Nizińska, Maria Sadowska, Katarzyna Wołejnio, Aleksander Doba, Rafał Jonkisz, Damian Kordas, Michał Koterski, Wiktor Mrozik oraz małżeństwo Mariola I Andrzej Gołotowie. Na każdej z czterech wysp gwiazdy będą wykonywały wyjątkowe zadania. W tym sezonie czekają ich m.in. nieludzka walka z falami Oceanu Atlantyckiego, freediving w wąskim tunelu, wycieczka łodzią podwodną, spacer na wysokościach w ekstremalnym parku linowym, odkrywanie podwodnego muzeum, szalone manewry koparkami czy łapanie równowagi na flyboardach. Reguły gry jak zwykle są nieoczywiste, a sojusze nietrwałe. Agent, którym jest jeden z uczestników, znów pokaże wiele twarzy.

W siódmym odcinku uczestnicy opuszczają Teneryfę i przenoszą się na Lanzarote - wyspę księżycowych krajobrazów. Pierwsze dwie konkurencje mają związek z wodą i odbywają się na przystani Marina Rubicon zlokalizowanej w południowej części wyspy. Najpierw śmiałkowie wyłonią ze swojego grona najbardziej przebiegłą osobę. Pozostali w parach ścigają się na flyboardach. Wskazana gwiazda obstawia, kto wygra dany pojedynek. Zwycięzca otrzyma duże pieniądze. W drugim zadaniu uczestnicy ścigają się na skuterach wodnych po krętej trasie na otwartym oceanie. To wyzwanie dla tych, które nie prowadzą pojazdów. Agent spróbuje pokrzyżować szyki pozostałym i skrycie sabotować działania całej grupy. W trzeciej konkurencji zawodnicy znajdą się na przepięknej plaży Playa de San Juan. W skrzynkach są ukryte nie tylko jokery i zielone immunitety, lecz również czarny immunitet. Ten, kto go zdobędzie, wyzeruje wszystkie fanty użyte podczas testu. Dzięki temu zostanie wyłoniony zwycięzca.

Twórcy (pokaż wszystkich)