Agent - Gwiazdy (6)

Agent - Gwiazdy (6)

reality show Polska 2019   od 12 lat
W skrócie:U wybrzeża zatoki El Guincho uczestnicy będą łowić z dna litery składające się na słowo 'agent'. Potem zostaną podzieleni grupy, które m.in. policzą igły w stogu siana i kury biegające po plantacji.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W czwartej odsłonie programu Kinga Rusin wraz z grupą śmiałków wyruszy na Wyspy Kanaryjskie, które słyną ze wspaniałych plaż, wulkanicznych wzgórz i cudów przyrody. Wyzwanie podjęli Krystyna Czubówna, Edyta Górniak, Viola Kołakowska, Angelika Mucha, Agata Nizińska, Maria Sadowska, Katarzyna Wołejnio, Aleksander Doba, Rafał Jonkisz, Damian Kordas, Michał Koterski, Wiktor Mrozik oraz małżeństwo Mariola I Andrzej Gołotowie. Na każdej z czterech wysp gwiazdy będą wykonywały wyjątkowe zadania. W tym sezonie czekają ich m.in. nieludzka walka z falami Oceanu Atlantyckiego, freediving w wąskim tunelu, wycieczka łodzią podwodną, spacer na wysokościach w ekstremalnym parku linowym, odkrywanie podwodnego muzeum, szalone manewry koparkami czy łapanie równowagi na flyboardach. Reguły gry jak zwykle są nieoczywiste, a sojusze nietrwałe. Agent, którym jest jeden z uczestników, znów pokaże wiele twarzy.

Uczestnicy pozostają na wulkanicznej Teneryfie. Pierwsza konkurencja polega na przepłynięciu kilku metrów w naturalnym tunelu skalnym u wybrzeża Zatoki El Guincho. Zawodnicy muszą wyłowić z dna litery składające się na słowo "Agent". W drugim zadaniu Kinga dzieli gwiazdy na trzy grupy: pierwszej każe liczyć igły w stogu siana, a drugiej kury biegające po plantacji bananów. Trzecia grupa ma oszacować, ile litrów wody mieście się w baniaku. Uczestnicy próbują podjąć decyzję, czy do osiągnięcia postawionych im celów bardziej przydatna będzie siła umysłu, czy siła mięśni. By wykonać ostatnie zadanie, uczestnicy wracają do miasta trędowatych, gdzie piszą test sprawdzający wiedzę o Agencie. Ta misja rozstrzygnie, kto zostanie wyeliminowany, a kto pozostanie w programie. Powstają dwie grupy: szkodzący i ratujący. Od przyjętej taktyki będzie zależało, czy zawodnicy wykażą się solidarnością, czy spróbują wyrzucić jedną osobę z grupy.

Twórcy (pokaż wszystkich)