Agent - Gwiazdy (2)

Agent - Gwiazdy (2)

reality show Polska 2019   od 12 lat
W skrócie:Uczestnicy przebywają na Gran Canarii. Biorą udział w wodnej sztafecie w porcie Mogán. Muszą przepłynąć wpław prawie sto metrów, by zdobyć rekwizyty. Odcinek zakończą eliminacje na placu Santa Ana.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W czwartej odsłonie programu Kinga Rusin wraz z grupą śmiałków wyruszy na Wyspy Kanaryjskie, które słyną ze wspaniałych plaż, wulkanicznych wzgórz i cudów przyrody. Wyzwanie podjęli Krystyna Czubówna, Edyta Górniak, Viola Kołakowska, Angelika Mucha, Agata Nizińska, Maria Sadowska, Katarzyna Wołejnio, Aleksander Doba, Rafał Jonkisz, Damian Kordas, Michał Koterski, Wiktor Mrozik oraz małżeństwo Mariola I Andrzej Gołotowie. Na każdej z czterech wysp gwiazdy będą wykonywały wyjątkowe zadania. W tym sezonie czekają ich m.in. nieludzka walka z falami Oceanu Atlantyckiego, freediving w wąskim tunelu, wycieczka łodzią podwodną, spacer na wysokościach w ekstremalnym parku linowym, odkrywanie podwodnego muzeum, szalone manewry koparkami czy łapanie równowagi na flyboardach. Reguły gry jak zwykle są nieoczywiste, a sojusze nietrwałe. Agent, którym jest jeden z uczestników, znów pokaże wiele twarzy.

Uczestnicy wciąż przebywają na Gran Canarii. Pierwsze zadanie to wodna sztafeta w Porcie Mogan. Gwiazdy muszą przepłynąć wpław prawie sto metrów, by zdobyć rekwizyty potrzebne do rozwiązania rebusu. W następnej konkurencji prowadząca dzieli zawodników na trzy grupy. Ostatnie wyzwanie również wymaga stworzenia drużyn - jedna pracuje w dzień i musi wykazać się dobrą koncentracją, a druga w nocy. Tu punktowane są spostrzegawczość oraz odwaga, zadanie rozegra się bowiem w starej rzeźni. Odcinek zakończą eliminacje na Placu Santa Ana, które zaskoczą wszystkich.

Twórcy (pokaż wszystkich)